Θέση Εργασίας

Μηχανικός Πωλήσεων

Calpak

Η Calpak προσλαμβάνει έναν/μία Μηχανικό Πωλήσεων, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η Calpak, είναι η πρώτη εταιρία σε όλη την Ευρώπη, που πέτυχε να κάνει εμπορική επιτυχία τη χρήση της ηλιακής ενέργειας, για το οικιακό ζεστό νερό χρήσης. Από το 1976, όταν και ιδρύθηκε από την BP, η Calpak έχει εγκαταστήσει περισσότερα από 200.000 ηλιακά συστήματα σε Ελληνικά νοικοκυριά.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η Calpak αναζητά υποψηφίους για τη θέση του Μηχανικού Πωλήσεων.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Ηλικίας 35 - 45.
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ.
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση 5 ετών το λιγότερο.
  • Καλή γνώση της αγοράς θέρμανσης.
  • Εργατικότητα & συνέπεια.
  • Επικοινωνιακή άνεση.
  • Δυνατότητα για τακτικά ταξίδια στην επαρχία.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Κατά τη συλλογή των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας εργασίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο info@calpak.gr