Θέση Εργασίας

Μάγειρες Β’

Atlantica Hotels & Resorts
  • Established in 1980 with the opening of the first Atlantica Hotel in Limassol, Cyprus, the Atlantica Group has now grown into a hotel chain currently operating 47 hotels in Cyprus, Greece and Egypt.
    Through the years, terms like Personal Service, Attention to Detail and Friendly Ambience have become synonymous with ATLANTICA.
    With a wealth of experience and an enviable reputation for quality of service, Atlantica Hotels, wherever located, guarantee customer satisfaction and value for money holidays.

Η Atlantica Hotels & Resorts προσλαμβάνει Μάγειρες Β',
για την Κω, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Ο ξενοδοχειακός όμιλος Atlantica Hotels & Resorts αναζητεί
    Β Μάγειρες για τα ξενοδοχεία του στην Κω.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτος/η Σχολής Μαγειρικής.
  • Ανάλογη προϋπηρεσία 1-3 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Κατανόηση και εφαρμογή της ασφάλειας και της συντήρησης των τροφίμων (HACCP).
  • Γνώση της Αγγλικής γλωσσάς.
Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών.
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον.
  • Στέγαση και διατροφή.
  • Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Atlantica Hotels & Resorts
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία ,
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 12.04.2019 2019-04-12
  • λήγει στις 12.05.2019 2019-05-12
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος