Θέση Εργασίας

Μάγειρας

Γεωργιάδη 1970

Η ταβέρνα Γεωργιάδη 1970 αναζητάει Μάγειρα, για την Εύβοια, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η ταβέρνα Γεωργιάδη 1970 στα Χάνια Αυλωναρίου στην Εύβοια αναζητάει Μάγειρα να αναλάβει τις δεξιώσεις και την βοήθεια στην κουζίνα για την καλοκαιρινή περίοδο.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.
  • Απόφοιτος/η Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων/Μαγειρικής.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Γνώσεις οργάνωσης και στήσιμο μπουφέ.
Σημειώσεις
  • Μερική Απασχόληση.
  • Καλές Αποδοχές
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία και χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Λεπτομέριες