Θέση Εργασίας

Μάγειρας Α’

Faros Villa

Το Faros Villa προσλαμβάνει Μάγειρα Α', για τη Νάξο, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το ξενοδοχείο Faros Villa στη Νάξο αναζητά για το εστιατόριο του Μάγειρα A', για την καλοκαιρινή σεζόν 2018.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτος/η Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων/Μαγειρικής.
  • Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 2 ετών, σε ανάλογη θέση
  • Γνώσεις διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης τροφίμων (ΗΑCCP).
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Απαραίτητα μεταφορικό μέσο.
  • Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης.
  • Προσφέρονται
    • Αμοιβή αναλόγως προσόντων.
    • Διατροφή.
    • Δημόσια ασφάλεια ΙΚΑ.
    • Προοπτικές μακροπρόθεσμης συνεργασίας.
    • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
    • H διάρκεια εργασίας θα είναι από Μάιο μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου.
    • Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.
    • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
    • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
    • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις