Θέση Εργασίας

Μάγειρας Α’

Faros Villa
  • Ο Φάρος είναι ένα συγκρότημα που αποτελείται από δωμάτια, στούντιο και διαμερίσματα, εστιατόριο και πισίνα-μπαρ, συνδυάζοντας τις σύγχρονες υπηρεσίες με την παραδοσιακή Κυκλαδίτικη αρχιτεκτονική
    (θα μπορούσε να χαρακτηριστεί και σαν μικρό ξενοδοχείο) και βρίσκεται στο παρθένο και όμορφο Αλυκό της Νάξου.
    Είμαστε μια οικογενειακή μονάδα που λειτουργεί με περισσότερα από 20 χρόνια εμπειρίας στην παροχή αξέχαστων διακοπών!
    Καθημερινό μας μέλημα είναι να κάνουμε τους φιλοξενούμενους μας, να νιώθουν σαν το σπίτι τους και τη διαμονή εδώ μια ευχάριστη εμπειρία, αποφεύγοντας να γίνουμε μια στερεότυπη μονάδα.

Το Faros Villa προσλαμβάνει Μάγειρα Α', για τη Νάξο, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το ξενοδοχείο Faros Villa στη Νάξο αναζητά για το εστιατόριο του Μάγειρα A', για την καλοκαιρινή σεζόν 2018.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτος/η Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων/Μαγειρικής.
  • Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 2 ετών, σε ανάλογη θέση
  • Γνώσεις διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης τροφίμων (ΗΑCCP).
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Απαραίτητα μεταφορικό μέσο.
  • Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης.
  • Προσφέρονται
    • Αμοιβή αναλόγως προσόντων.
    • Διατροφή.
    • Δημόσια ασφάλεια ΙΚΑ.
    • Προοπτικές μακροπρόθεσμης συνεργασίας.
    • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
    • H διάρκεια εργασίας θα είναι από Μάιο μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου.
    • Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.
    • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
    • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
    • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις