Θέση Εργασίας

Λειτουργός Τοπικού Γραφείου Εξυπηρέτησης Πελατών

Cyta
  • Η Cyta ιδρύθηκε το 2007 στην Ελλάδα, ως θυγατρική του Εθνικού Οργανισμού Τηλεπικοινωνιών της Κύπρου, με στόχο την υλοποίηση της στρατηγικής του για επέκταση των δραστηριοτήτων του στο εξωτερικό. Σε ένα ιδιαίτερα απαιτητικό και διαρκώς εξελισσόμενο περιβάλλον τεχνολογίας, η Cyta μεταφέρει δυναμικά την υψηλή και δοκιμασμένη τεχνογνωσία της, δημιουργώντας παράλληλα μακρόπνοη και ουσιαστική σχέση εμπιστοσύνης με το Ελληνικό κοινό. Η Cyta Ελλάδος αναπτύσσεται με ταχύτατους ρυθμούς σε πανελλαδικό επίπεδο. Σε αυτή τη συνεχή προσπάθεια προόδου, πολυτιμότερο σύμμαχό της θεωρεί το Ανθρώπινο Δυναμικό της. Στη Cyta έχουμε μάθει να επενδύουμε στους Ανθρώπους μας και να θεωρούμε το Δυναμικό μας το σημαντικότερο παράγοντα για την επιτυχία μας. Στο πλαίσιο αυτό, επιδιώκουμε να συνεργαζόμαστε με δραστήρια και ικανά στελέχη, πρόθυμα να πιστέψουν στο όραμά μας και να ενισχύσουν το έργο μας στην Ελλάδα.

Η Cyta προσλαμβάνει Λειτουργό Τοπικού Γραφείου Εξυπηρέτησης Πελατών, για τα Ιωάννινα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η Cyta, ο Εθνικός Οργανισμός Τηλεπικοινωνιών της Κύπρου, είναι ένας απόλυτα υγιής οργανισμός με μακρά και διακεκριμένη πορεία, ο οποίος χαρακτηρίζεται για την εμπειρία, τη σοβαρότητα και την υψηλή του τεχνογνωσία.
    Το 2007 η Cyta επέκτεινε την παρουσία της και στην Ελλάδα, ξεκινώντας συνειδητά τη δράση της από την ελληνική περιφέρεια. Η Cyta Ελλάδος αναπτύσσεται με ταχύτατους ρυθμούς σε πανελλαδικό επίπεδο.Σε αυτή τη συνεχή προσπάθεια προόδου, πολυτιμότερο σύμμαχό της θεωρεί το Ανθρώπινο Δυναμικό της.
Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση Πελατών.
  • Είσπραξη οφειλών από Πελάτες.
  • Πώληση τερματικού εξοπλισμού και παρελκόμενων.
  • Αποθήκευση και Διακίνηση.
  • Συμπλήρωση αιτήσεων για υπηρεσίες της Cyta.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ.
  • Καλή γνώση Αγγλικών (επιπλέον ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).
  • Ικανότητα επικοινωνίας ειδικά προφορικής.
Επιπλέον Προσόντα
  • Απόφοιτος/η επί πτυχίο σε ΤΕΙ ή ΑΕΙ κατά προτίμηση σε Τηλεπικοινωνίες ή Οικονομικά.
  • Εμπειρία σε Εξυπηρέτηση Πελατών.
Ατομικές Ικανότητες
  • Προφορική Επικοινωνία.
  • Ομαδικότητα.
  • Δεκτικότητα & Στήριξη Αλλαγής.
  • Προσανατολισμός στον Πελάτη.
  • Αντοχή στην Πίεση.
  • Πειστικότητα.
  • Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα online ή στο fax: 215 5008801 με την ένδειξη "ΛΤΓΕ_17_2018".
  • Οι άνδρες υποψήφιοι πρέπει να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Κατά την εξέταση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
  • Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να αποτείνονται στο τηλέφωνο 2155008995.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων online στο www.cyta.gr.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις