Θέση Εργασίας

Λειτουργός Τοπικού Γραφείου Εξυπηρέτησης Πελατών

Cyta

Η Cyta προσλαμβάνει Λειτουργό Τοπικού Γραφείου Εξυπηρέτησης Πελατών, για τα Ιωάννινα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η Cyta, ο Εθνικός Οργανισμός Τηλεπικοινωνιών της Κύπρου, είναι ένας απόλυτα υγιής οργανισμός με μακρά και διακεκριμένη πορεία, ο οποίος χαρακτηρίζεται για την εμπειρία, τη σοβαρότητα και την υψηλή του τεχνογνωσία.
    Το 2007 η Cyta επέκτεινε την παρουσία της και στην Ελλάδα, ξεκινώντας συνειδητά τη δράση της από την ελληνική περιφέρεια. Η Cyta Ελλάδος αναπτύσσεται με ταχύτατους ρυθμούς σε πανελλαδικό επίπεδο.Σε αυτή τη συνεχή προσπάθεια προόδου, πολυτιμότερο σύμμαχό της θεωρεί το Ανθρώπινο Δυναμικό της.
Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση Πελατών.
  • Είσπραξη οφειλών από Πελάτες.
  • Πώληση τερματικού εξοπλισμού και παρελκόμενων.
  • Αποθήκευση και Διακίνηση.
  • Συμπλήρωση αιτήσεων για υπηρεσίες της Cyta.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ.
  • Καλή γνώση Αγγλικών (επιπλέον ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).
  • Ικανότητα επικοινωνίας ειδικά προφορικής.
Επιπλέον Προσόντα
  • Απόφοιτος/η επί πτυχίο σε ΤΕΙ ή ΑΕΙ κατά προτίμηση σε Τηλεπικοινωνίες ή Οικονομικά.
  • Εμπειρία σε Εξυπηρέτηση Πελατών.
Ατομικές Ικανότητες
  • Προφορική Επικοινωνία.
  • Ομαδικότητα.
  • Δεκτικότητα & Στήριξη Αλλαγής.
  • Προσανατολισμός στον Πελάτη.
  • Αντοχή στην Πίεση.
  • Πειστικότητα.
  • Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα online ή στο fax: 215 5008801 με την ένδειξη "ΛΤΓΕ_17_2018".
  • Οι άνδρες υποψήφιοι πρέπει να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Κατά την εξέταση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
  • Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να αποτείνονται στο τηλέφωνο 2155008995.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων online στο www.cyta.gr.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις