Θέση Εργασίας

Ζαχαροπλάστης Β’

Aldemar Resorts
  • H Aldemar είναι μία από τις μεγαλύτερες ξενοδοχειακές αλυσίδες στην Ελλάδα, με συνολική δυναμικότητα 5.500 κλινών και 1.800 εργαζομένων. Μέσα από την επιλογή στρατηγικών προορισμών για τα ξενοδοχεία της, το σχεδιασμό και την κατασκευή νέων ξενοδοχειακών μονάδων, την πλήρη ανακαίνιση των νεοαποκτηθέντων μονάδων, καθώς και την παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου, η Aldemar έχει δυναμική παρουσία στο χώρο της φιλοξενίας. Ο Δρ Νικόλαος Σ. Αγγελόπουλος * είναι ο ιδρυτής, Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος της εταιρείας. 1989: Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος της ALDEMAR Α.Ε., 1998: Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος της "ΕΠΤΕΑ Α.Ε." & της «Τουριστικές Επιχειρήσεις Νότου Α.Ε.», 2008: Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του Συνδέσμου Ελληνικών Τουριστικών Επιχειρήσεων Ελλάδα (ΣΕΤΕ), 1992: Αντιπρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του Συνδέσμου Ελληνικών Τουριστικών Επιχειρήσεων (ΣΕΤΕ), 1999: Μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου για την Ολυμπιακή Αεροπορία (ΟΑ), 1999: Μέλος της Εθνικής Επιτροπής Ολυμπιακών Αγώνων του 2004.

Η Aldemar Resorts προσλαμβάνει Ζαχαροπλάστης Β', για τον Πύργο, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • H Aldemar είναι μία από τις μεγαλύτερες ξενοδοχειακές αλυσίδες στην Ελλάδα, με συνολική δυναμικότητα 5.500 κλινών και 1.800 εργαζομένων. Μέσα από την επιλογή στρατηγικών προορισμών για τα ξενοδοχεία της, το σχεδιασμό και την κατασκευή νέων ξενοδοχειακών μονάδων, την πλήρη ανακαίνιση των νεοαποκτηθέντων μονάδων, καθώς και την παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου, η Aldemar έχει δυναμική παρουσία στο χώρο της φιλοξενίας.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η Ξενοδοχειακή αλυσίδα Aldemar Resorts αναζητά για τα ξενοδοχεία της στην Σκαφιδιά Πύργου Ηλείας: Ζαχαροπλάστης Β'.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτος Σχολής Ζαχαροπλαστικής.
  • Εμπειρία σε μαζική εστίαση και σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 3 χρόνια.
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης τροφίμων (ΗΑCCP).
  • Μεθοδικότητα, έμφαση στην καθαριότητα, εστίαση στη λεπτομέρεια.
  • Δημιουργικότητα, φαντασία.
  • Άριστη ικανότητα συνεργασίας, ομαδικό πνεύμα.
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία.
  • Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης.
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
Προσφέρονται
  • Επαγγελματική εξέλιξη & συνεχή εκπαίδευση.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Aldemar Resorts
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία ,
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 12.02.2018 2018-02-12
  • λήγει στις 04.05.2018 2018-05-04
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος