Θέση Εργασίας

Εξωτερικός Πωλητής

ΑΕΝΑΟΣ

H ΑΕΝΑΟΣ προσλαμβάνει Εξωτερικό Πωλητή, για τo Ηράκλειο, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η ΑΕΝΑΟΣ Ενεργειακά Συστήματα είναι μια από τις μεγαλύτερες Ελληνικές εταιρίες στον χώρο των Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας. Η εταιρεία δραστηριοποιείται και επεκτείνεται δυναμικά στην Ελλάδα, στις βαλκανικές χώρες αλλά και στην υποσαχάρια Αφρική. Διαθέτει εγκαταστάσεις στο Ηράκλειο Κρήτης και την Αθήνα.
Αρμοδιότητες
  • Προώθηση προϊόντων ενεργειακών συστημάτων ΑΠΕ και συστημάτων αποθήκευσης ενέργειας.
  • Αναφέρεται στo Διευθυντή Πωλήσεων.
Επιθυμητά προσόντα
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων και την διαχείριση πελατών.
  • Δίπλωμα Οδήγησης.
  • Επαγγελματική νοοτροπία και δεξιότητες.
Παρεχονται
  • Αυτοκίνητο, τηλέφωνο και ποσοστά επί των πωλήσεων.
Σημειώσεις
  • Θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση