Θέση Εργασίας

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Ενημέρωσης

Δικηγορική Εταιρεία Σιούφας & Συνεργάτες

Η Δικηγορική Εταιρεία Σιούφας & Συνεργάτες προσλαμβάνει Εκπρόσωπο Τηλεφωνικής Ενημέρωσης, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Τηλεφωνική Επικοινωνία με Οφειλέτες Τραπεζών ή Μεγάλων Εμπορικών Οργανισμών, με στόχο να βρεθεί από κοινού μία Συμβιβαστική Λύση.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτοι ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ / Λυκείου.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και συστημάτων.
  • Αίσθημα ευθύνης κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών.
  • Εργασιακή εμπειρία σε οργανωμένο τμήμα ληξιπρόθεσμων οφειλών ή εξυπηρέτησης πελατών θα συνεκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν.
Προσφερονται
  • Άμεση πρόσληψη.
  • Ανταγωνιστικό μισθό.
  • Επιπλέον Bonus παραγωγικότητας.
  • Υπερωρίες επί πληρωμή.
  • Εκπαίδευση στο αντικείμενο με επιβράβευση.
  • Ευκαιρίες εργασιακής ανέλιξης.
  • Συνεχής καθοδήγηση σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Λεπτομέριες