Θέση Εργασίας

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Ενημέρωσης

Δικηγορική Εταιρεία Σιούφας & Συνεργάτες

Η Δικηγορική Εταιρεία Σιούφας & Συνεργάτες προσλαμβάνει Εκπρόσωπο Τηλεφωνικής Ενημέρωσης, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η Δικηγορική Εταιρεία Σιούφας & Συνεργάτες, ηγέτιδα στον χώρο παροχής υπηρεσιών, προσφέρει άμεσα ευκαιρίες απασχόλησης με εξαιρετικές επιπλέον παροχές. Η θέση έχει ως κύριες αρμοδιότητες τις εξερχόμενες τηλεφωνικές κλήσεις προς πελάτες για τη νομική διαχείριση των ληξιπρόθεσμων οφειλών τους, και την ενημέρωση του ηλεκτρονικού συστήματος, ακολουθώντας τις πολιτικές και τις διαδικασίες της εταιρείας.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτος Λυκείου / ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και πολύ καλές διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Καλές γνώσεις χειρισμού MS Office.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και συστημάτων.
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Ευελιξία ωραρίου.
Προσφέρονται
  • Πλήρη Απασχόληση (8ωρο).
  • Σταθερές Μηνιαίες Αποδοχές (συν νόμιμες προσαυξήσεις).
  • Bonus βάσει απόδοσης.
  • Διαρκή εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.