Θέση Εργασίας

Εκπρόσωπος Πωλήσεων

Forthnet

Η Forthnet προσλαμβάνει έναν/μια Εκπρόσωπο Πωλήσεων, για τη Βέροια, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η Forthnet είναι η εταιρεία που έφερε το internet και τη συνδρομητική τηλεόραση στην Ελλάδα. Σήμερα, μέσω της υπηρεσίας Nova 3Play, αποτελεί το μεγαλύτερο πάροχο υπηρεσιών οικιακής ψυχαγωγίας και επικοινωνίας στη χώρα. Η εταιρεία Forthnet ΑΕ είναι εισηγμένη στην κύρια αγορά του Χρηματιστηρίου Αξιών Αθηνών από το 2000.
    Με τη χρήση τεχνολογιών αιχμής και εκμεταλλευόμενη πλήρως την τεχνογνωσία των έμπειρων στελεχών της, η Forthnet προσφέρει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας, ευρυζωνικού internet και τηλεοπτικού περιεχομένου σε ιδιώτες, επιχειρήσεις και Δημόσιους Φορείς σε όλη την Ελλάδα.
    Διαθέτει περισσότερα από 130 Καταστήματα, σε περισσότερες από 60 πόλεις της χώρας και εξυπηρετεί περισσότερες από 20.000 μικρομεσαίες επιχειρήσεις. Περίπου το 20% των ελληνικών νοικοκυριών απολαμβάνουν τις υπηρεσίες που προσφέρει η Forthnet.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Κατάστημα NOVA (Franchise) εξειδικευμένο στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων συνδυαστικών υπηρεσιών Ψυχαγωγίας και Επικοινωνίας και στην παροχή προϊόντων τεχνολογίας που καλύπτουν κάθε σύγχρονη ανάγκη, ζητάει να προσλάβει έναν/μια Εκπρόσωπο Πωλήσεων. Η θέση αφορά εργασία πλήρους απασχόλησης και ωράριο καταστημάτων. Αναφέρεται στον υπεύθυνο του καταστήματος.
Αρμοδιότητες
  • Πώληση υπηρεσιών και προϊόντων.
  • Ενημέρωση και άρτια εξυπηρέτηση συνδρομητών και επικείμενων πελατών.
  • Επίλυση προβλημάτων.
  • Διαχείριση συστημάτων της εταιρίας.
  • Καθημερινή ενημέρωση σχετικά με τυχόν αλλαγές στις υπηρεσίες και τα προϊόντα της εταιρίας.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτος Τεχνικού Λυκείου, ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά).
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Δυνατότητα εργασίας σε ωράριο καταστημάτων.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους.
  • Πελατοκεντρική αντίληψη.
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας, ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας.
Προσφέρονται
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Προνομιακές τιμές στις υπηρεσίες της Forthnet.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Forthnet
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία ,
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 12.11.2017 2017-11-12
  • λήγει στις 04.02.2018 2018-02-04
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος