Θέση Εργασίας

Πολιτισμικούς Διαμεσολαβητές/Διερμηνείς

ΑΡΣΙΣ

Η ΑΡΣΙΣ προσλαμβάνει
Πολιτισμικούς Διαμεσολαβητές/Διερμηνείς, για τη Καβάλα, Ελλάδα.

Προφίλ οργανισμού
  • Η ΑΡΣΙΣ είναι κοινωνική μη κυβερνητική οργάνωση που δραστηριοποιείται από το 1992 για την υποστήριξη των παιδιών και των νέων και την προάσπιση των δικαιωμάτων τους. Λειτουργεί με κέντρα στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη, το Βόλο, την Κοζάνη και την Αλεξανδρούπολη, ενώ έχει αναπτύξει δραστηριότητες και σε πολλές άλλες πόλεις.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η ΑΡΣΙΣ προκηρύσσει 3 θέσεις
    "Πολιτισμικών Διαμεσολαβητών/Διερμηνέων" (Αραβικά, Φαρσί, Ορντού) για τη στελέχωση του SAFE ZONE για ασυνόδευτα ανήλικα στη Καβάλα.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Επαρκής γνώση της Ελληνικής Γλώσσας.
  • Γνώση Αραβικών, Φαρσί /Νταρί (Μητρική Γλώσσα) ή Ουρντού.
  • Εργασιακή εμπειρία ή/και εμπειρία εθελοντικής εργασίας σε παρόμοια θέση.
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ.
Θα ήταν επιθυμητά:
  • Άδεια οδήγησης.
  • Γνώση της Αγγλικής ή Γαλλικής Γλώσσας.
  • Εμπειρία στην επαφή με δημόσιες υπηρεσίες.
  • Εθελοντική εργασία σε φορείς που δραστηριοποιούνται στην αρωγή ευάλωτων κοινωνικών ομάδων.
  • Δεξιότητες συνεργασίας στο πλαίσιο ομάδας.
Σημειώσεις
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου.
  • Κατά την εξέταση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: douleuw.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό
  • Συνοδευτική επιστολή
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο arsiskavala@gmail.com, με θέμα "ΘΕΣΗ ΔΙΕΡΜΗΝΕΑ".
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία ΑΡΣΙΣ
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 18.10.2017
  • λήγει στις 25.10.2017
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος