Θέση Εργασίας

Βοηθός Μάγειρα

Utopia Resto

Το Utopia Resto προσλαμβάνει Βοηθό Μάγειρα, για τη Ζάκυνθο, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το εστιατόριο Utopia Resto στο Αργάσι, Ζακύνθου αναζητάει Βοηθό Μάγειρα, για την καλοκαιρινή σεζόν 2019.
Αρμοδιότητες
  • Εκτέλεση συνταγών νέας ελληνικής δημιουργικής κουζίνας.
  • Χρήση νέων τεχνικών μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτος/η Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων/Μαγειρικής.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
Σημειώσεις
  • Παρέχεται διαμονή αν ζητηθεί.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.