Θέση Εργασίας

Αισθητικούς

Al Hammam Baths
  • Authentic Turkish Hammam with all traditional treatments, where beauty, well-being, body care and relaxation of the mind are experienced in harmony. A must-live experience!!

Το Al Hammam Baths προσλαμβάνει Αισθητικούς, για τα Χανιά, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το Al Hammam Baths στα Χανιά Πλ. Ελευθερίου Βενιζέλου 14 στο Παλιό Λιμάνι στα πλαίσια της πρόσληψης Ανθρώπινου Δυναμικού για την σεζόν 2019 αναζητά Αισθητικούς με εμπειρία για full-time εργασία.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλωσσάς.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα, ανάληψης πρωτοβουλιών.
  • Ομαδικότητα πνεύμα, ευγένεια, επαγγελματισμός και σοβαρότητα στην εργασία.
Προσφέρονται
  • Ικανοποιητικές αμοιβές.
  • Ασφάλιση, εκπαίδευση.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας και δυνατότητα διαμονής για άτομα εκτός Χανίων.
  • Υπάρχει δυνατότητα για μόνιμη εργασία μετά το πέρας της σεζόν.
  • Αποστολή βιογραφικών με πρόσφατη φωτογραφία.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τις υποψήφιες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Al Hammam Baths
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 12.04.2019 2019-04-12
  • λήγει στις 12.05.2019 2019-05-12
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος